Tim Meeùs overleden

 28 september 2025

Hij mag zich Ridder in de Orde van Oranje-Nassau, gewaardeerd lid van de KNVB en erelid van NAC noemen. Tim Meeùs voelde zich altijd ongemakkelijk bij zoveel eerbetoon. Het sierde de mens Meeùs. Gisteren overleed hij op 95-jarige leeftijd.

Notice:<i>Undefined index: cImage_alt</i><br />

De godfather van NAC

Ome Tim, zoals velen hem liefkozend noemden, is altijd een instituut binnen de vereniging NAC geweest. De liefde voor de club is hem met de paplepel ingegoten door zijn vader Joseph die ook jarenlang prominente rollen binnen de club vertolkte.

De op 26 november 1929 in Breda geboren Meeùs bekleedde heel wat functies binnen NAC. Zo was hij elftalleider (onder andere van het elftal dat in 1973 de KNVB Beker won), bestuurslid (1957-1966 en 1986-1987), voorzitter (1985-1986) en voorzitter van de beheerraad (1988-1998). Stuk voor stuk belangrijke functies, maar zeker nog belangrijker was zijn affiniteit met alles en iedereen binnen onze vereniging. De heer Meeùs ademde NAC, was betrokken bij iedereen. Als je iets wilde weten of vragen ging je naar de heer Meeùs en hij hielp je.

Op 70-jarige leeftijd vond de godfather van NAC het welletjes en gaf het stokje over aan de jeugd, zoals hij dat zo mooi zei. Jarenlang bleef hij iedere wedstrijd van zijn cluppie bezoeken, totdat zijn gezondheid het niet meer toeliet. Op 26 september blies de heer Meeùs zijn laatste adem uit. Ome Tim, rust zacht! We zullen u nooit vergeten.

Meer artikelen

Lees meer over NAC

NAC Museum aanwezig op Avond 'Club van 1912'

Op woensdag 8 februari jl. was ook het NAC Museum vertegenwoordigd ...

Lees dit bericht

Nieuwelingen bezoeken NAC Museum

Op woensdag 27 september jl. brachten de nieuwe spelers van zowel N...

Lees dit bericht

Oud NAC-bestuurslid Tem Nederlof overleden

Afgelopen dinsdag is oud NAC-bestuurslid Tem Nederlof overleden. Hi...

Lees dit bericht

Neem een duik in de
rijke geschiedenis van NAC

Altijd al willen weten hoe de NAC-helden van vroeger speelden?
Breng dan een bezoekje aan het NAC Museum in het Rat Verlegh Stadion. 

bezoek het nacmuseum